Ακαδημίες
ΕΝΑΡΞΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
Από σήμερα 1η Σεπτεμβρίου ξεκινούν οι εγγραφές αγοριών και κοριτσιών στα τμήματα υποδομής μπάσκετ του συλλόγου μας. Όλοι οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται τα καθημερινά τα γραφεία μας μετά τις 7 μμ και μετά τις 11 πμ Σάββατο και Κυριακή προκειμένου να λάβουν πληροφορίες ή να πραγματοποιήσουν την εγγραφή τους.
Οι προπονήσεις θα ξεκινήσουν μετά τις 10 Σεπτεμβρίου και θα διεξάγονται όπως και πέρσι για τα τμήματα Juniors , ακαδημιών και προ μίνι στην κλειστή αίθουσα του σχολικού συγκροτήματος επί των οδών Κόνωνος και Θεαγένους.
Για τηλεφωνικές πληροφορίες μπορείτε να καλείτε στο 210-7011576 και 210-7561292.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)