Ποδόσφαιρο
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΑ
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ 1-3
ΠΑΓΚΡΑΤΙ: Ντόϊ, Καλαματιανό, Μπίτα(70’Πάιρα), Νικολακάκη (60’Ραυτόπουλο), Δημόπουλο, Τοπούζογλου, Γκέντσεφ, Μαστορόπουλο, Καραμπέτσο, (46’Καστάνη), Τεγονίκο, Γαλεράκη
Με ήττα ξεκίνησε τις επίσημες υποχρεώσεις της η ομάδα ποδοσφαίρου καθώς ηττήθηκε στον 1ο γύρο του κυπέλλου ΕΠΣΑ από τον Παράδεισο με 1-3. Το παιχνίδι διεξήχθη κάτω από έντονη βροχή με τον φορ της αντιπάλου ομάδας Χάμιτ να σημειώνει 3 γκολ στο 50’ στο 67’ και στο 88’. Ενδιάμεσα είχε μειώσει σε 2-1 ο Καστάνης. Η ομάδα μας που παρατάχθηκε με αρκετές ελλείψεις λόγω μη έγκαιρης έκδοσης κάποιων δελτίων .
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)