Ποδόσφαιρο
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 2-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ: Ντόϊ, Σπηλιόπουλος, Νικολακάκης, Σκούρας, Αϊβάζης, Πάϊρας, Κοτσοβός (50’ Γαλεράκης), Πλακάλι, Καστάνης, Μαστορόπουλος (60’ Δριβάκος), Παγιαυλάς (85’ Δημόπουλος).
Μακριά από τους 3 βαθμούς της νίκης έμεινε και πάλι η ομάδα μας παρ ότι προηγήθηκε με τον Καστάνη στο 32’. Στο 2ο ημίχρονο 2 μοιραία ατομικά λάθη παικτών μας επέτρεψαν στην αντίπαλη ομάδα να σκοράρει στο 50’ και στο 80’ και να κατακτήσει τη νίκη.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)