Διοίκηση
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΕΛΟΠΙΔΑ
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
Με οδύνη πληροφορηθήκαμε τον απροσδόκητο θάνατο του Κώστα Παπανικολάου, ή Πελοπίδα όπως τον ξέραμε όλοι, σε ηλικία μόλις 60 ετών. Ο Κώστας με την στεντόρια φωνή και το ιδιότυπο χιούμορ είτε ως φίλαθλος είτε ως μέλος του ΔΣ στάθηκε κοντά στον σύλλογο και τον βοήθησε σημαντικά για πολλές δεκαετίες . Το Δ.Σ τα μέλη και οι φίλαθλοι του συλλόγου εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)