Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΜΕ ΗΤΤΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
Με το αριστερό μπήκε η ομάδα μας στο νέο πρωτάθλημα της Β΄ΕΠΣΑ (Γ΄όμιλος) καθώς ηττήθηκε στο Αιγάλεω από την ομάδα της ΑΕ Αιγάλεω με 2-0. Η ομάδα μας παρουσίασε θετική εικόνα υπό την καθοδήγηση του Παύλου Κυριακουλέα αλλά δεν μπόρεσε να αποσπάσει θετικό αποτέλεσμα καθώς δέχτηκε ένα γκολ ανά ημίχρονο. Την 2η αγωνιστική η ομάδα μας αντιμετωπίζει στα Σούρμενα τον Άγιο Θωμά.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ: Μπούρθης, Καλαματιανός, Ξουραφάς (45΄Σουλιώτης), Μπαντού, Τζανετάκης, Σπηλιόπουλος, Μαστορόπουλος, Μαραγκός, Τάταρης (73΄Σαμαράς), Καστάνης, Οικονομόπουλος (45΄Κυριάκος).
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)