Ακαδημίες
ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2012/06/akadimies_10_liksi_mikro.jpg)
Σε μία όμορφη ατμόσφαιρα, παρουσία των γονέων των νεαρών αθλητών και αθλητριών και φίλων του Παγκρατίου πραγματοποιήθηκε η γιορτή των τμημάτων υποδομής για την ολοκλήρωση της τρέχουσας αγωνιστικής περιόδου.
Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία της η Πρόεδρος του ΟΠΑΝ του Δήμου Αθηναίων κα Παναγιώτα Ψαράκη η οποία βράβευσε την ομάδα των Παμπαίδων για την διάκρισή της με την κατάληψη της 3ης θέσης στο τουρνουά που διοργάνωσε ο Έσπερος Καλλιθέας. Σε όλους τους αθλητές δόθηκαν αναμνηστικά διπλώματα και αναμνηστικά βραβεία στους νικητές των διαγωνιστικών παιχνιδιών που διεξήχθησαν.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2012/06/akadimies_1_liksi_mikro.jpg)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2012/06/akadimies_2_liksi_mikro.jpg)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2012/06/akadimies_3_liksi_mikro.jpg)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2012/06/akadimies_4_liksi_mikro.jpg)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2012/06/akadimies_5_liksi_mikro.jpg)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2012/06/akadimies_6_liksi_mikro.jpg)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2012/06/akadimies_7_liksi_mikro.jpg)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2012/06/akadimies_8_liksi_mikro.jpg)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2012/06/akadimies_9_liksi_mikro.jpg)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)