Διοίκηση
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΑΣ
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
Το τμήμα μπάσκετ, αντιμετωπίζει το Σάββατο 2/3 στις 16.00 στο κλειστό του BAK Ηρακλείου Κρήτης, στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής της Α2 τον ΟΦΗ.Το παιχνίδι θα γίνει κεκλεισμένων των θυρών.
Κλειστό ΒΑΚ (16:00) : ΟΦΗ – ΑΟ Παγκρατίου
Την Κυριακή 3/3, το ποδοσφαιρικό μας τμήμα αντιμετωπίζει στο γήπεδο του Ελληνικού, στις 11:00 την Κορωνίδα, στα πλαίσια της 19ης αγωνιστικής τους 2ου ομίλου της Γ’ ΕΠΣΑ.
Γήπεδο Ελληνικού (11:00) : ΑΟ Παγκρατίου – Κορωνίδα
Το Γυναικείο τμήμα μπάσκετ του συλλόγου μας αντιμετωπίζει στο κλειστό του Μετς, την Δευτέρα 4/3 στις 20:00 στα πλαίσια της 19ης αγωνιστικής της Α’ ΕΣΚΑ την ΑΕ Γαλατσίου.
Κλειστό Μετς (20:00) : ΑΟ Παγκρατίου – ΑΕ Γαλατσίου
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)