Ποδόσφαιρο

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1-2

Δεν τα κατάφερε η ομάδα μας απέναντι στην ΑΟ Ιλίου και παρότι προηγήθηκε ηττήθηκε στο φινάλε με 1-2.

Η ομάδα μας προηγήθηκε στο 11′ με τον Γιώργο Παπαδόπουλο και κατάφερε να κλείσει το ημίχρονο προηγούμενη με 1-0.

Ωστόσο στην επανάληψη η έλλειψη λύσεων έφερε την ομάδα μας να δέχεται την ισοφάριση στο 67′ με πέναλτι του Τριανταφυλλίδη και ενώ ένα λεπτό πριν (66′) είχε αποβληθεί ο Γιώργος Ξουραφάς.

Έτσι με αριθμητικό πλεονέκτημα οι φιλοξενούμενοι έφτασαν και σε δεύτερο γκολ στο 80′ με τον Κωσταρίδη.

Σκόρερ: 11′ Παπαδόπουλος / 67′ Τριανταφυλλίδης (πεν), 80′ Κωσταρίδης

Διαιτητές: Τσελίκος / Καδδάς – Ολυμπιάδης

Παγκράτι (Σπηλιόπουλος): Σίλβερς, Σταματίου, Ξουραφάς, Καστάνης, Λέκα, Κωνσταντάρας, Μπέκος, Τάταρης, Παπαδόπουλος (70′ Κοτσώρης), Ζούπα (60′ Σπυρόπουλος), Φαρμάκης.

ΑΟ Ιλίου (Κανέλλος): Καραμπέτσος, Γκότσε, Τριανταφυλλίδης, Τσαμποδήμος, Σέμα, Κανάτσι, Μπαλιάκς (83′ Λινοξυλάκης), Λιάπης, Ανυφαντής (60′ Σαρλάς), Τζακόνι, Κωσταρίδης (87′ Κατωπόδης).