Ποδηλασία
ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
Με επιτυχία συμμετείχαν οι ποδηλάτες και ποδηλάτισες του συλλόγου στον αγώνα ορεινής ποδηλασίας ΧC που οργάνωσε η ΕΠΟΣΚ το διήμερο 11-12 Μαϊου. Πιο συγκεκριμένα στο αγώνισμα Cross Country και στην ηλικιακή κατηγορία Μίνι Μεγάλα ο Γιάννης Μανδάλας κατέκτησε την 5η θέση επί 26 αθλητών με χρόνο 24’39” , ο Γιώργος Τόσκας την 11η θέση με 27’38” και η Ελένη Μάνου την 12η θέση με 28‘.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)