Ποδηλασία
Οι επιτυχίες των Ποδηλατικών Ακαδημιών συνεχίζονται!
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2013/06/fragoulis_aop_podilato.png)
Κορυφαίο αποτέλεσμα της τελευταίας περιόδου, ήταν το ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ του έφηβου αθλητή μας Ευάγγελου Φραγκούλη. Ο Άγγελος (όπως τον φωνάζουν οι φίλοι του), στον πρώτο του αγώνα ατομικής χρονομέτρησης, έκανε τον καλύτερο χρόνο της κατηγορίας του και κατέκτησε την 1η θέση στο Τοπικό Πρωτάθλημα Αττικής, στις 7 Απριλίου, στην περιοχή της Μαλακάσας. Ο νεαρός αθλητής του Α.Ο.Παγκρατίου, που διακρίνεται για το ήθος και τη σεμνότητά του, συνεχίζει να προπονείται συστηματικά, και τα αποτελέσματα έρχονται το ένα μετά το άλλο!
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)