Ποδηλασία
Ξανά μετάλλιο για τον Φραγκούλη!
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2013/10/fragulis-metallio-new-4.jpg)
Νέα διάκριση για τα χρώματα της ομάδας μας, από τον καθιερωμένο «συνήθη ύποπτο»,τον εξαιρετικό Άγγελο(Φραγκούλη)! Στον ετήσιο, αλλά και ιστορικό αγώνα δρόμου της ανάβασης Πάρνηθας που διοργάνωσε ο Ερμής Μαρκοπούλου στις 20 Οκτωβρίου, και όπου συμμετείχε η αφρόκρεμα της Αθηναϊκής/Ελληνικής Ποδηλασίας, ο δικός μας Άγγελος κατέλαβε την 3η θέση, μετά από μια σκληρή αλλά και κούρσα τακτικής ,σε μια ηλιόλουστη Πάρνηθα, που γέμισε ποδήλατα και γερά πεντάλ!
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)