Ακαδημίες
Ήττα για το Προ Μίνι
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής του τουρνουά που διοργανώνουν από κοινού ο Πανιώνιος με τον Έσπερο η ομάδα Προ Μινι ηττήθηκε 43-37 από την αντίστοιχη του Νικηφόρου. Τους πόντους της ομάδας μας πέτυχαν οι Κουμουνδούρος 11, Κρητικός 10, Μπαλωμένος 2, Ορφανός 4, Μολάϊ , Τζεμανάκης , Μάρδας 7, Ρηγόπουλος , Μπραουδάκης, Ποντικόπουλος Κ 2, Παπαϊωάννου, Σπατούλας, Μποζιαρης, Ποντικόπουλος Π, Μιχαλακόπουλος, Νικολόπουλος, Δεμέστιχας.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)