Διοίκηση
Οι URBAN LEGENDS στο Παγκράτι!
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2014/06/urban-legens-3x3-afisa-aop1.jpg)
Σε μια μεγάλη γιορτή του μπάσκετ το 3×3 Urban Legends και ο ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ, γιορτάζουν και σας καλούν στο κλειστό γυμναστήριο του Μετς το Σάββατο (14/6) και την Κυριακή (15/6) για την την τελική διοργάνωση του tour που διοργανώνει η PlayFools σε συνεργασία με την Nikos Boudouris Basketball Academy.
Σε αυτή την μεγάλη γιορτή, στην οποία μπορούν να συμμετέχουν όλοι από τα 9 ως τα…19 ετών σας προσκαλούμε όλους να παίξετε και να παρακολουθήσετε τους μεγάλους τελικούς του τουρνουά! Η συμμετοχή για τις ομάδες κάτω των 18 θα είναι ΔΩΡΕΑΝ!
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)