Μπάσκετ Ανδρών
Αύριο (Τετάρτη 20/8) η πρώτη της ομάδας μπάσκετ Ανδρών!
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
Το ΔΣ του ΑΟ Παγκρατίου ανακοινώνει ότι η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μπάσκετ Ανδρών ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου θα πραγματοποιηθεί αύριο (Τετάρτη 20/8) και ώρα 16:30 στο κλειστό του Μετς.
Ο προπονητής της ομάδας μας, Ντίνος Καλαμπάκος, το τεχνικό τιμ αλλά και η διοίκηση θα έχουν την ευκαιρία να καλωσορίσουν τους παίκτες (παλιούς και νεότερους) στην ομάδα μας, ξεκινώντας ένα πρόγραμμα προετοιμασίας ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου για την Α2 Εθνική Κατηγορία.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)