Ποδόσφαιρο
Παγκράτι – Κοψαχείλα 0-2
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
Δεν τα κατάφερε η ομάδα μας καθώς ηττήθηκε στα Σούρμενα από την Κοψαχείλα με 0-2 για την 8η αγωνιστική του Δ’ ομίλου της Γ ΕΠΣΑ και έμεινε στην 11η θέση με 7 βαθμούς, με τους φιλοξενούμενους να παραμένουν δεύτεροι πίσω από το αήττητο Γαλάτσι.
Τα γκολ για τους νικητές πέτυχαν στο 58′ ο Γιαννόπουλος και στο 70′ ο Φόνσος.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ (Σαλευρής): Λώλος, Ξουραφάς, Μπέκος, Μπαλωμένος, Κορομηλάς, Τοπούζογλου (77′ Ματούλας), Κιούρτ (60′ Τσιλιγιάννης), Χρόνης, Βαζιργιαντζίκης, Ραυτόπουλος, Παπαθανασίου.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)