Διοίκηση
«Έφυγε» ο Δημήτρης Παπαδόπουλος
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2017/01/aop-dekaetia-50.jpg)
Με μεγάλη λύπη πληροφορηθήκαμε τον θάνατο του παλιού αθλητή του συλλόγου Δημήτρη Παπαδόπουλου ο οποίος για χρόνια στελέχωσε τις ομάδες μπάσκετ και βόλλευ του ΑΟΠ την δεκαετία του 50 , μέλος κι εκείνος της μεγάλης φουρνιάς που είχε δημιουργήσει ο Νότης Μαστρογιάννης.
Η εξώδιος ακολουθία θα γίνει αύριο 1μμ στην εκκλησία Χριστού Γέννησης στην Παιανία. Σύσσωμος ο ΑΟ Παγκρατίου εκφράζει τα θερμά συλλυπητήριά του στην οικογένεια του εκλιπόντος ενώ με απόφαση του ΔΣ θα κατατεθεί στεφάνι στη μνήμη του.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)