Μπάσκετ Ανδρών
Ξεκινάνε οι δοκιμαστικές προπονήσεις (try outs) στο αντρικό τμήμα
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2017/04/maxites_pagrati_2017_1.jpg)
Το τμήμα Μπάσκετ του ΑΟ Παγκρατίου ανακοινώνει πως οι δοκιμαστικές προπονήσεις (try outs), το λεγόμενο ως και μεταβατικό στάδιο θα ξεκινήσει από την Δευτέρα (21/5). Οι δοκιμές θα γίνουν στο κλειστό Γυμναστήριο του Μετς.
Οι προπονήσεις θα γίνουν υπό την επίβλεψη του προπονητή Γιώργου Λιτόπουλου με την ώρα προσέλευσης να είναι προγραμματισμένη για τις 16:30 σε καθημερινή βάση (εκτός Τρίτης)
Ώρες προπονήσεων (16:30 – 18:30)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)