Ποδόσφαιρο
Το πρόγραμμα της ποδοσφαιρικής ομάδας (σεζόν 2017-2018)
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/03/logo-a.o.-pagkratioy-gramiko-4-copy.png)
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τα νέα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αθηνών, με την ομάδα να αγωνίζεται στην Γ’ Κατηγορία, επιστρέφοντας στη δράση μετά από δυο χρόνια νηνεμίας.
Η ομάδα μας κληρώθηκε στον 1ο όμιλο έχοντας ως αντιπάλους τους :
Ιπποκράτη , Διαγόρα Αιγάλεω, Δούρειος-Ολυμπιακός Κυψέλης, Φοίνικας Καλλιθέας, Αίας Αθηνών, ΠΟΨ, Ελπίδα Αγ.Αναργύρων, Μαρούσι, Ταταύλα, Πανθησειακός, Ένωση Βοτανικού, Απόλλωνας Περιστερίου, Ελαφρά Ταξιαρχία (Αετός Καλλιθέας).
Η ομάδας μας κάνει πρεμιέρα εκτός έδρας με τον Δούρειο-Ολυμπιακό Κυψέλης, ενώ η ένωση δεν έχει ακόμη ανακοινώσει ημερομηνίες και ώρες διεξαγωγής.
Αναλυτικά η 1η αγωνιστική:
Για να δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα κάντε κλικ ΕΔΩ
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)