Διοίκηση
Στήριξη… διαρκείας!
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2018/10/img_20181018_194743.jpg)
Ενημερώνουμε το φίλαθλο κοινό του Παγκρατίου, πως συνεχίζεται η διάθεση εισιτηρίων διαρκείας για τα τμήματα Μπάσκετ Ανδρών, Μπάσκετ Γυναικών και Ποδοσφαίρου, από τα γραφεία μας, Πύρρου 10-12. Σας προσκαλούμε να προμηθευθείτε κι εσείς ένα και με αυτόν τον τρόπο να στηρίξετε το σύλλογο μας, στη φετινή προσπάθεια που κάνει.
Ο Αθλητικός Όμιλος Παγκρατίου ήταν, είναι και θα είναι ο κόσμος του.
ΣΤΗΡΙΞΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ – ΣΤΗΡΙΞΕ ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ!
Εισιτήριο διαρκείας Μπάσκετ Ανδρών: 50€
Εισιτήριο διαρκείας Μπάσκετ Γυναικών: 20€
Εισιτήριο διαρκείας Ποδοσφαίρου: 10€
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)