Ποδόσφαιρο
Γ’ ΕΠΣΑ: Αρίων – Παγκράτι 1-3
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2018/10/images_1819_podosfairo.jpg)
Εύκολη νίκη 1-3 για την ομάδα μας απέναντι στον Αρίωνα.
Το Παγκράτι μπήκε δυναμικά και με πάθος στον αγώνα επικράτησε σε όλους τους χώρους και κατάφερε να πετύχει 2 γκολ στο Α ημίχρονο χάνοντας και αρκετές ευκαιρίες για περισσότερα. Στο δεύτερο μέρος συνεχίστηκε η πίεση και οι χαμένες ευκαιρίες με τον Αρίωνα να μειώνει προσωρινά σε 1-2.Λίγο πριν το τέλος του παιχνιδιού η ομαδα μας πέτυχε το τελικό 1-3.
Τα γκολ πέτυχαν οι Ελευθεριαδης-Στεργιοπουλος και Τσιατης.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)