Μπάσκετ Ανδρών
Συμφωνία με Μίχαλο
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/10/μιχαλοσ.jpg)
Το ΔΣ του ΑΟ Παγκρατίου, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον αθλητή Νίκο Μίχαλο (1977, PG/SG, 1.92), ο οποίος επιστρέφει στην ομάδα μας μετά τη σεζόν 2010-2011. Ο καινούργιος μας αθλητής, έχει μιά πλούσια καριέρα, αφού έχει αγωνιστεί σε Ολυμπιακό, Πανιώνιο, Μίλωνα, Έσπερο, Χαλκίδα, Παλαιό Φάληρο, Δούκα, Κεραυνό Αιγίου, Νήαρ Ήστ, Ερμή Περάματος, Αιγάλεω και Παπάγου.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)