Διοίκηση
Λήξη συνεργασίας με Κουτρούλια
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/09/-λογκο-για-σιτε-e1601941865195.png)
Το ΔΣ του ΑΟ Παγκρατίου, στην αποψινή έκτακτη συνεδρίασή του, αποφάσισε να κάνει αποδεκτή την παραίτηση του προπονητή Τόλη Κουτρούλια και των συνεργατών του, η οποία υποβλήθηκε μετά το χθεσινό αγώνα με τον Απόλλωνα Πατρών.
Ο Τόλης ανεξάρτητα από τη διακοπή της συνεργασίας μας, θα είναι πάντα μέλος της οικογένειας του Παγκρατίου και του ευχόμαστε καλή πορεία στη συνέχεια της καριέρας του.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)