Γ’ ΕΠΣΑ: Νίκη Αλίμου – Παγκράτι 0-4

Εύκολο απόγευμα είχε το Σάββατο 8/2 η ομάδα μας καθώς επικράτησε άνετα με σκορ 0-4 της Νίκης Αλίμου που βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας.

Μόλις στο 7′ άνοιξε το σκορ ο Ζιώγας, αλλά παρά τις ευκαιρίες, το 1ο ημίχρονο έληξε χωρίς να σημειωθεί άλλο γκολ. Οι αλλαγές που πραγματοποίησε ο προπονητής μας Νίκος Ακριτίδης στο ημίχρονο, έφεραν αποτέλεσμα και ο Στεργιόπουλος που είχε μπει στο 46′ πέτυχε 2 γκολ στο 56′ και στο 77′ κλειδώνοντας τη νίκη για το Παγκράτι. Στο 87′ ο Κοντογιάννης έκλεισε το σκορ κάνοντας το 0-4.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 0-4 (0-1)
Σκόρερ: – / 7′ Ζιώγας, 56′-77′ Στεργιόπουλος, 87′ Κοντογιάννης
Παγκράτι (Ν.Ακριτίδης): Αθανασίου, Μερετσόλιας, Μακρογκίκας, Μηνόπουλος (68′ Πούλιος), Βασιλειάδης (70′ Γιούτσος), Ντουρμετάκης, Φωτιάδης (46′ Κοντογιάννης), Κουρουπάκης, Τομαράς (46′ Στεργιόπουλος), Ζιώγας, Αδάμης.
Την επόμενη αγωνιστική η ομάδα μας αντιμετωπίζει εντός έδρας τα Ιλίσσια 2004.