Γ’ ΕΠΣΑ: Ατρόμητος Χαλανδρίου – Παγκράτι 5-0

Βαριά ήττα για την ομάδα μας με το ευρύ 5-0 στον εκτός έδρας αγώνα μας με τον Ατρόμητο Χαλανδρίου.

Μέχρι το 38′ η ομάδα μας είχε διατηρήσει ανέπαφη την εστία της αλλά τότε δέχτηκε το 1ο τέρμα από τον Κατσιούλα που διαμόρφωσε το 1-0 που ήταν και το σκορ του Α ημιχρόνου.
Με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου (47′) ο Ατρόμητος διπλασίασε τα γκολ του και πάλι με τον Κατσιούλα. Η ομάδα μας ανοίχτηκε στο γήπεδο προκειμένου να πετύχει κάποιο γκολ που θα της επέτρεπε να μπει και πάλι στο παιχνίδι αλλά δεν τα κατάφερε δίνοντας παράλληλα το δικαίωμα στον αντίπαλο να πετύχει 3 ακόμα γκολ στο 74′ και στο 82′ με το Νούλη και στο 88′ με τον Καραγεώργο. Μετά την απρόσμενη σε έκταση ήττα μας υποχωρήσαμε στην 8η θέση με 35 βαθμούς.
Την επόμενη αγωνιστική αντιμετωπίζουμε εντός έδρας την Ένωση Βοτανικού.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 5-0(1-0)
Σκόρερ: 38′-47′ Κατσιούλας, 74′-82′ Νούλης, 88′ Καραγεώργος / –
ΠΑΓΚΡΑΤΙ(Ακριτίδης): Αθανσίου, Γιούτσος (46′ Νεζίρι), Μακρογκίκας (46′ Τομαράς), Μηνόπουλος, Κρεμόπουλος, Ντουρμετάκης, Μερετσόλιας, Κουρουπάκης, Στεργιόπουλος (69′ Καραβουσάνος), Ζιώγας, Κοντογιάννης.