Διοίκηση
Συλλυπητήρια ανακοίνωση για το Λάκη Μακράκη
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2020/08/παγκρατι-λογκο-για-σιτε-400x240-1.png)
Στο άγγελμα της απώλειας του παλαιού ποδοσφαιριστή του ΑΟ Παγκρατίου Λάκη Μακράκη, το ΔΣ του σωματείου εκφράζει την βαθύτατη θλίψη του και τα θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του.
Ο Λάκης τίμησε την φανέλα του ΑΟΠ από τις αρχές της δεκαετίας του 60 μέχρι και το 1976 . Ήταν μέλος της πολύ καλής εφηβικής ομάδας του 1963-64 που έφτασε ως τον τελικό του Αθηναϊκού πρωταθλήματος.
Καλό ταξίδι Λάκη.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)