Ποδόσφαιρο

Γ’ ΕΠΣΑ: Λέοντες – Παγκράτι 0-3

Άδοξο, αλλά νικηφόρο τέλος είχε ο αγώνας της ομάδας μας απέναντι στους Λέοντες, ο οποίος διακόπηκε λίγο πριν το 20ο λεπτό.

Συγκεκριμένα, οι αντίπαλοί μας εμφανίστηκαν στο γήπεδο με μόλις 11 ποδοσφαιριστές, ενώ δύο εξ αυτών δεν είχαν καν δικαίωμα συμμετοχής. Έτσι το παιχνίδι ξεκίνησε με τους Λέοντες να αγωνίζονται με 9 παίχτες, με το σκορ να γίνεται 0-3 πριν συμπληρωθεί το 10λεπτο.
Μέχρι το 20ο λεπτό, τρεις παίχτες των γηπεδούχων αποχώρησαν δηλώνοντας τραυματίες, με αποτέλεσμα να μείνουν με 6 παίκτες και το διαιτητή να διακόπτει το παιχνίδι, κατοχυρώνοντας τη νίκη με 0-3 για την ομάδα μας.

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 0-3 (διακ.)
Σκόρερ: – / 4′ Ντότσικας, 5′ Στεργιόπουλος, 6′ Αρσενίου
ΠΑΓΚΡΑΤΙ(Ακριτίδης): Κελαϊδίτης, Μερετσόλιας, Γιούτσος, Σταματίου, Ντότσικας, Αδάμης, Στεργιόπουλος, Νάνος, Αρσενίου, Νεζίρι, Ρίζος