Ποδόσφαιρο

Β’ ΕΠΣΑ: Παγκράτι – Πανιώνιος Καισαριανής 0-1

Δεν τα κατάφερε το ποδοσφαιρικό μας τμήμα στον αγώνα με τον Πανιώνιο Καισαριανής, εντός έδρας, γνωρίζοντας την ήττα με 0-1.

Οι δύο ομάδες δημιούργησαν κάποιες ευκαιρίες στο πρώτο μέρος, αλλά δεν κατάφεραν να μετουσιώσουν κάποια από αυτές σε τέρμα, με το σκορ του ημιχρόνου να είναι 0-0.
Στο δεύτερο μέρος, οι παίκτες μας συνέχισαν να πιέζουν, αλλά δεν μπορούσαν να διασπάσουν την άμυνα του Πανιωνίου και ενώ όλα έδειχναν πώς ο αγώνας θα έληγε με λευκή ισοπαλία, η ομάδα της Καισαριανής πέτυχε το νικητήριο γκολ λίγο πριν το 90λεπτο με τον Παριανό και απέδρασε με το διπλό.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 0-1 (0-0)
Σκόρερ: – / 88′ Παριανός
ΠΑΓΚΡΑΤΙ(Ακριτίδης): Κελαηδίτης, Παπαθέου, Στεργιόπουλος, Μηνόπουλος, Ντότσικας (75′ Νεζίρι), Α. Κωνσταντινίδης, Ακριτίδης (75′ Χ. Κωνσταντινίδης), Νάνος, Δεληγιάννης, Ρίζος (55′ Καλαρίτης), Κουτσοχρήστος (80′ Σακαλής)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ.(Κυριακουλέας): Χρησταναστάσης, Βουτζαλής, Μελίγος, Απέργης, Παριανός, Αλεξίου, Ασωνίτης (84′ Μπαρμπαλιάς), Λιάπας, Ντόκος (46′ Γκόφας), Χατζηστεφάνου, Νομικός (46′ Αϊβάζης).