Μπάσκετ Γυναικών
Β’ ΕΣΚΑ Γυναικών: Πεύκη – Παγκράτι 45-35
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2016/10/ginekes-pagrati-omadiki-2016-17.jpg)
Με ήττα ξεκίνησε την προσπάθεια της στο πρωτάθλημα της Β’ ΕΣΚΑ η Γυναικεία ομάδα, χάνοντας εκτός έδρας από την Πεύκη με 45-35, με την Εβελίνα Μεϊμάρη να είναι η καλύτερη για το συγκρότημα του Χρήστου Λάγιου.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ (Λάγιος): Μειμάρη 14, Βροχίδου 5, Τσούβαλου 4, Κιούση 3, Γούναρη 3, Σχοινά 2, Σκυλακάκη 2, Ζαραφίδου 2, Μπακάκου, Μπαουράκη, Συρρή, Παπακώστα.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)