Μπάσκετ Γυναικών
Β’ ΕΣΚΑ Γυναικών: Παγκράτι – Άγιος Θωμάς 40-39
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2017/02/pagrati_agios_thomas_ginekes_2017.jpg)
Το νικηφόρο σερί της συνέχισε η ομάδα μας, η οποία επικράτησε στο κλειστό του Μέτς του Αγίου Θωμά με 40-39, και έφτασε ακόμα πιο κοντά στο στόχο της παραμονής στην Β’ ΕΣΚΑ.
Αυτή ήταν η 8η νίκη της ομάδας μας στο πρωτάθλημα, η οποία ισοβαθμεί με τον Άγιο Θωμά, μην μπορώντας ωστόσο να καλύψει το -3 (53-50) με το οποίο είχε ηττηθεί στον πρώτο γύρο.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)