Μπάσκετ Γυναικών
Β’ Γυναικών: Παγκράτι – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Κωστεα Γείτονα 56-32
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2018/10/images_1819_basket-ginaikon.jpg)
14η αγωνιστική: ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 56-32
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Γεωργακίου
Παρ’ όλη την άσχημη εμφάνιση του Α ημιχρόνου, προηγηθήκαμε 37-17. Στην συνέχεια ανεβάζοντας την απόδοση της η ομάδα μας και με κορυφαία την Γιώτα Τροιζή, κατάφερε να ξεπεράσει εύκολα και το εμπόδιο της ομάδας των Εκπαιδευτηρίων.
![](https://www.pagratiao.gr/wp-content/uploads/2019/05/LogoPagratioutransparent-1.png)